hlavní stranaatmedia lifeúspěchy

úspěchy

Kalendář Atmedia&Friends získal 3. místo v kategorii “Stolní kalendář roku 2015”

Z našeho kalendáře Atmedia&Friends se již stala tradice. Tento rok jsme vymysleli téma s názvem Život ve městě. Naši klienti se na nový kalendář těší a rádi posílají fotky, které se v kalendáři mohou objevit a také vyhrát.

     

Kalendář Atmedia&Friends získal opět 1. místo v kategorii “Stolní kalendář roku 2014”

I tento rok se Atmedia rozhodla pokračovat s úspěšným projektem kalendáře Atmedia&Friends. Letošní téma kalendáře bylo: Barvy světa. Povedlo se nám vytvořit poutavý dárek pro naše klienty, ve kterém se mohou pochlubit svým umem a založit zajímavou tradici.

     

Kalendář Atmedia&Friends získal 1. místo v kategorii “Stolní kalendář roku 2013”

Celý koncept vznikl jako soutěž pro mediální agentury, se kterými Atmedia spolupracuje. Lidé z mediálních agentur měli zasílat svoje fotografie na téma „volný čas“. Porota pak vybrala 24 nejhezčích fotografií, které zařadila do kalendáře a 3 nejlepší ještě odměnila cenou na firemní party, kde byl kalendář též slavnostně pokřtěn. Tento projekt měl za cíl propojit Atmedii s jejími obchodními partnery, což se bezpochyby podařilo, protože v anonymním dotazníku mezi účastníky party kde byl kalendář při odchodu rozdáván jako dárek, jej obchodní partneři ohodnotili velmi pozitivně 88% ze 100% možných. Navíc mnozí z účastníků party požádali o dodatečné zaslání dalších výtisků kalendáře pro své kolegy.

Děkujeme všem, kteří jste se naší soutěže a vzniku kalendáře zúčastnili. Bez Vás by se nám to nepovedlo!!!!